2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kirke Såby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
En ny villa på Duevænget 2 i Kirke Såby er nu til salg. Med et boligareal på 110 kvadratmeter fordelt på 4 rum, tilbyder denne ejendom god plads. Grunden er på 736 kvadratmeter, og boligen er prissat til 2.295.000 kr.
En anden boligmulighed i Kirke Såby er villaen på Magnolievej 3. Denne villa er mindre med 94 kvadratmeter og 3 rum. Grunden måler 808 kvadratmeter, og prisen er 1.395.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.